Strona główna » Katedra Ekonometrii
Egzaminy i zaliczenia

dr inż. Marta Chylińska
  • Badania operacyjne [ćw]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 24.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-21
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

  • Badania operacyjne [lab]
  • gr.: S32-21
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-02
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria dynamiczna [ćw]
  • gr.: N42-11
    Niedziela 16.01.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Niedziela 16.01.2022
    godz.: 11.30-14.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-01
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: S42-01
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S42-11
    Poniedziałek 31.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

    gr.: S42-01
    Wtorek 22.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin trzeci

    gr.: S42-11
    Wtorek 22.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin trzeci

    gr.: N42-11
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

    gr.: N42-12
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-119
    Z
    termin trzeci

  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [ćw]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 20.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-01
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-130
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-01
    Wtorek 22.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin trzeci

    gr.: N43-01
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-119
    Z
    termin drugi

  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: N11-01
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N12-31
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala A-119
    Z
    termin drugi

    gr.: N12-31
    Sobota 26.02.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala A-119
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Dorota Ciołek
  • Analizy regionalne [w]
  • gr.: S52-01
    Środa 02.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Badania operacyjne [w]
  • gr.: N42-05
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-21
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Środa 02.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: S32-21
    Wtorek 22.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S32-41
    Wtorek 22.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala online
    E
    termin drugi

dr Juliusz Giżyński
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S11-01
    Wtorek 07.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S12-32
    Poniedziałek 17.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-05
    Niedziela 23.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Środa 23.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala 110
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-05
    Niedziela 27.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-3
    Z
    termin drugi

  • Analiza fundamentalna [ćw]
  • gr.: S32-21
    Środa 08.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Instytucje wspólnego inwestowania [ćw]
  • gr.: S32-21
    Środa 26.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala 110
    Z
    termin pierwszy

  • Instytucje wspólnego inwestowania [w]
  • gr.: S32-21
    Czwartek 03.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala B-1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-21
    Środa 23.02.2022
    godz.: 17.00-17.45
    sala 110
    Z
    termin drugi

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Badania operacyjne [ćw]
  • gr.: S32-41
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S32-41
    Piątek 11.02.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala A-118
    Z
    termin drugi

  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-01
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [ćw]
  • gr.: S43-16
    Czwartek 27.01.2022
    godz.: 10.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-31
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-15
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-16
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin drugi

    gr.: N43-31
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 14.15-16.00
    sala online
    Z
    termin drugi

  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S13-05
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N13-02
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala online
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Piątek 04.03.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-05
    Piątek 04.03.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Sobota 05.03.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-02
    Sobota 05.03.2022
    godz.: 17.45-19.30
    sala online
    Z
    termin drugi

prof. uczelni, dr hab. Ewa Majerowska
  • Ekonometria [w]
  • gr.: N53-01
    Sobota 14.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 14.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 14.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Sobota 14.05.2022
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

    gr.: S12-32
    Wtorek 28.06.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Ekonometria [w]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-06
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Wtorek 21.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S22-02
    Środa 19.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria [w]
  • gr.: S11-01
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Analiza rynków finansowych I [ćw]
  • gr.: S42-01
    Środa 08.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Econometrics [ćw]
  • gr.: S21-61
    Piątek 17.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Econometrics [w]
  • gr.: S21-61
    Poniedziałek 27.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

  • Ekonometria [lab]
  • gr.: S22-02
    Środa 26.01.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria dynamiczna [w]
  • gr.: S42-01
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Piątek 04.02.2022
    godz.: 08.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 05.02.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Niedziela 27.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: N42-12
    Niedziela 27.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S42-01
    Poniedziałek 28.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

    gr.: S42-11
    Poniedziałek 28.02.2022
    godz.: 17.00-18.30
    sala online
    E
    termin drugi

  • Modelowanie procesów finansowych [lab]
  • gr.: S32-21
    Środa 08.06.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Modelowanie procesów i wspomaganie decyzji finansowych [ćw]
  • gr.: S51-21
    Środa 15.06.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

mgr Grzegorz Piotrowski
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S11-02
    Czwartek 09.06.2022
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Czwartek 23.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-03
    Czwartek 30.06.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Metody wspomagania decyzji biznesowych [ćw]
  • gr.: S43-05
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Wtorek 18.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-3
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-05
    Środa 26.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-06
    Środa 26.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Sobota 29.01.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Niedziela 06.02.2022
    godz.: 10.30-12.15
    sala A-238
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-05
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin trzeci

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin trzeci

    gr.: N43-05
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin trzeci

  • Zastosowania matematyki w ekonomii [ćw]
  • gr.: S12-31
    Wtorek 25.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-01
    Środa 26.01.2022
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S13-02
    Piątek 28.01.2022
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S12-31
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 14.15-16.00
    sala A-238
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-01
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 14.15-16.00
    sala A-238
    Z
    termin drugi

    gr.: S13-02
    Poniedziałek 07.02.2022
    godz.: 14.15-16.00
    sala A-238
    Z
    termin drugi

    gr.: N13-04
    Sobota 12.02.2022
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

prof. uczelni, dr hab. Anna Zamojska
  • Elementy matematyki finansowej [ćw]
  • gr.: S44-01
    Środa 15.06.2022
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Elementy matematyki finansowej [w]
  • gr.: S44-01
    Środa 22.06.2022
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-119
    E
    termin pierwszy

  • Forecasting [ćw]
  • gr.: S31-61
    Środa 19.01.2022
    godz.: 08.00-09.30
    sala online
    Z
    termin pierwszy

  • Forecasting [w]
  • gr.: S31-61
    Wtorek 01.02.2022
    godz.: 09.45-10.30
    sala online
    E
    termin pierwszy