Strona główna » Instytut Organizacji i Zarządzania
Władze instytutu
Aktualizacja: Wtorek, 15 stycznia 2019 roku, godz. 13:33
Pracownicy

dr Jędrzej Strumiłło

Zakład Systemów Zarządzania

Stanowisko:
Adiunkt
320
(+48 58) 523 13 67

Konsultacje

Tydzień I:
Środa
godz. 10.30-11.15
pok. 320
Tydzień I:
Wtorek
godz. 12.45-13.30
pok. 320
Tydzień II:
Środa
godz. 10.30-11.15
pok. 320
Tydzień II:
Wtorek
godz. 12.45-13.30
pok. 320

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Metodyka pisania pracy dyplomowej
    • Podstawy zarządzania
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Metodyka pisania pracy dyplomowej
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Koncepcje zarządzania
    • Projektowanie organizacji
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Koncepcje zarządzania

Prowadzone seminaria

Seminarium licencjackie

Kierunek: Zarządzanie
Specjalność: Zarządzanie Małym Przedsiębiorstwem

Seminarium licencjackie

Egzaminy i zaliczenia

  • Koncepcje zarządzania [w]
  • grupa: S43-01
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S43-02
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S43-05
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S43-06
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S43-11
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S43-21
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: S43-31
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-05
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-15
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-16
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-17
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-18
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-25
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N41-26
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N42-11
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N42-12
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N42-15
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S43-01
    Środa 20.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-321
    E
    termin drugi

    grupa: S43-02
    Środa 20.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-321
    E
    termin drugi

    grupa: S43-05
    Środa 20.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-321
    E
    termin drugi

    grupa: S43-06
    Środa 20.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-321
    E
    termin drugi

    grupa: S43-11
    Środa 20.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-321
    E
    termin drugi

    grupa: S43-21
    Środa 20.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-321
    E
    termin drugi

    grupa: N41-05
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-15
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-16
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-17
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-18
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-25
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N41-26
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N42-11
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N42-12
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    grupa: N42-15
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

Publikacje