Strona główna » Instytut Organizacji i Zarządzania
Egzaminy i zaliczenia
Aktualizacja: Wtorek, 03 stycznia 2017 roku, godz. 11:22

prof. nadz, dr hab. Halina Czubasiewicz
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi [w]
  • gr.: S33-21
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-45
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Środa 20.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S33-22
    Środa 20.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S33-25
    Środa 20.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S33-31
    Środa 20.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S33-35
    Środa 20.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S33-41
    Środa 20.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S33-45
    Środa 20.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    E
    termin drugi

    gr.: S33-51
    Środa 20.02.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    E
    termin drugi

dr Emilia Dobrowolska
  • Podstawy zarządzania [ćw]
  • gr.: S11-01
    Środa 16.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-02
    Środa 16.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-01
    Czwartek 17.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-01
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala A-321
    Z
    termin drugi

    gr.: S11-02
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala A-321
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-01
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala A-321
    Z
    termin drugi

    gr.: S22-02
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Piątek 25.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: N22-31
    Niedziela 20.01.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-5
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala A-409
    Z
    termin drugi

    gr.: N22-31
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N22-31
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-130
    E
    termin drugi

  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: S53-11
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Poniedziałek 14.01.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-7
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-15
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala A-409
    Z
    termin drugi

prof. dr hab. Piotr Grajewski
  • Zarządzanie procesami [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 30.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 30.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 30.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 30.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Środa 30.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Środa 30.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Środa 30.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 30.01.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Środa 20.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Środa 20.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Środa 20.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Środa 20.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-15
    Środa 20.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Środa 20.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-25
    Środa 20.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala 315
    E
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Środa 20.02.2019
    godz.: 09.45-12.15
    sala 315
    E
    termin drugi

prof. nadz, dr hab. Tomasz Kawka
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi [w]
  • gr.: N33-21
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

dr Wojciech Machel
  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: S22-01
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-02
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-31
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S22-32
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Ryszard Rutka
  • Zachowania organizacyjne [w]
  • gr.: S33-21
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-22
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-25
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-31
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-35
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-41
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-45
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-51
    Poniedziałek 04.02.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S33-21
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S33-22
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S33-25
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S33-31
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S33-35
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S33-41
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S33-45
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S33-51
    Wtorek 26.02.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

prof. dr hab. Jacek Rybicki
  • Zarządzanie strategiczne [w]
  • gr.: N53-05
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-32
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: D75-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr inż. Piotr Sliż
  • Zarządzanie procesami [w]
  • gr.: N53-05
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-31
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-32
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-05
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N53-11
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N53-31
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: N53-32
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala B-4
    E
    termin drugi

  • Projektowanie organizacji [w]
  • gr.: N43-11
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-213
    E
    termin drugi

dr Jędrzej Strumiłło
  • Koncepcje zarządzania [w]
  • gr.: S43-01
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-21
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Środa 20.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-321
    E
    termin drugi

    gr.: S43-02
    Środa 20.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-321
    E
    termin drugi

    gr.: S43-05
    Środa 20.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-321
    E
    termin drugi

    gr.: S43-06
    Środa 20.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-321
    E
    termin drugi

    gr.: S43-11
    Środa 20.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-321
    E
    termin drugi

    gr.: S43-21
    Środa 20.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-321
    E
    termin drugi

    gr.: N41-05
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-18
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-11
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-12
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N42-15
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Agnieszka Szpitter
  • Techniki mierzenia procesów pracy [ćw]
  • gr.: S53-11
    Poniedziałek 21.01.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 08.00-11.15
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Techniki mierzenia procesów pracy [w]
  • gr.: S53-11
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

    gr.: N53-11
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie projektami [w]
  • gr.: N33-21
    Sobota 09.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala A-410
    E
    termin pierwszy

    gr.: N33-21
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 18.45-19.30
    sala A-410
    E
    termin drugi

prof. nadz, dr hab. Piotr Walentynowicz
  • Koncepcje zarządzania [w]
  • gr.: N43-01
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-05
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-11
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N43-32
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Nauka o organizacji [w]
  • gr.: S23-01
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Piątek 01.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Jarosław Waśniewski
  • Projektowanie organizacji [w]
  • gr.: S43-11
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie przedsiębiorstwem [w]
  • gr.: S14-01
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

    gr.: S14-02
    Wtorek 29.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-321
    E
    termin pierwszy

dr Beata Wierzbicka
  • Podstawy zarządzania [ćw]
  • gr.: N22-01
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 10.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-03
    Środa 16.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-04
    Środa 16.01.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S11-05
    Środa 23.01.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Podstawy zarządzania [w]
  • gr.: N22-01
    Niedziela 13.01.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-21
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-02
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-03
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-04
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-05
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-06
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-07
    Sobota 02.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N11-01
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-2
    E
    termin drugi

    gr.: N11-02
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-2
    E
    termin drugi

    gr.: N11-03
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-2
    E
    termin drugi

    gr.: N11-04
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-2
    E
    termin drugi

    gr.: N11-05
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-2
    E
    termin drugi

    gr.: N11-06
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-2
    E
    termin drugi

    gr.: N11-07
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-2
    E
    termin drugi

    gr.: N22-01
    Sobota 23.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala B-2
    E
    termin drugi

  • Zarządzanie strategiczne [ćw]
  • gr.: N53-11
    Niedziela 27.01.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: S33-31
    Środa 23.01.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala p-320
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Elżbieta Wojnicka-Sycz
  • Koncepcje zarządzania [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-01
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Wtorek 05.02.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Wtorek 19.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala 408
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-05
    Wtorek 19.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala 408
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-11
    Wtorek 19.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala 408
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-15
    Wtorek 19.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala 408
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-16
    Wtorek 19.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala 408
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-21
    Wtorek 19.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala 408
    Z
    termin drugi

    gr.: S42-01
    Wtorek 19.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala 408
    Z
    termin drugi

    gr.: S42-11
    Wtorek 19.02.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala 408
    Z
    termin drugi

  • Nauka o organizacji [w]
  • gr.: N23-01
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 408
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 03.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 408
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 408
    E
    termin drugi

    gr.: N23-02
    Niedziela 24.02.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 408
    E
    termin drugi