Strona główna » Katedra Rachunkowości
Egzaminy i zaliczenia

dr Grzegorz Bucior
  • Podstawy systemu podatkowego i podatki pośrednie [w]
  • gr.: S41-21
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-22
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek sektora finansów publicznych [ćw]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek sektora finansów publicznych [w]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Wstęp do prawa podatkowego i podatki pośrednie [w]
  • gr.: N41-25
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-27
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

mgr Maciej Gierusz
  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [ćw]
  • gr.: N51-15
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-18
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 08.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 13.30-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 13.30-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 13.30-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-18
    Sobota 01.02.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala C-2
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Piątek 07.02.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Piątek 07.02.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Piątek 07.02.2020
    godz.: 10.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • MSSF [ćw]
  • gr.: S41-22
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 13.30-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów I [ćw]
  • gr.: S31-52
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 13.30-16.45
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Karolina Gościniak
  • MSSF [w]
  • gr.: S41-21
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-22
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-25
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-20
    Z
    termin pierwszy

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: N41-25
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-27
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

dr Maciej Hyży
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: N41-27
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: S51-15
    Środa 29.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Środa 29.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • gr.: N34-01
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Prowadzenie ksiąg podatkowych [ćw]
  • gr.: N54-03
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-01
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Kamińska-Stańczak
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N44-03
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S21-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-02
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-03
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-04
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S21-05
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S24-02
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [ćw]
  • gr.: N41-15
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Katarzyna Koleśnik
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-01
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

mgr Beata Kotowska
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N21-02
    Niedziela 12.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N44-01
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Finanse korporacyjne [ćw]
  • gr.: S51-21
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Working Capital Management [w]
  • gr.: WDW
    Czwartek 16.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-7
    Z
    termin pierwszy

dr Cyryl Kotyla
  • Odroczony podatek dochodowy [w]
  • gr.: N51-15
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-17
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-18
    Sobota 11.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N51-15
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N51-16
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N51-17
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N51-18
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

  • Podatki w księgach rachunkowych [w]
  • gr.: N31-51
    Sobota 30.11.2019
    godz.: 17.00-20.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 30.11.2019
    godz.: 17.00-20.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 30.11.2019
    godz.: 17.00-20.15
    sala C-20
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N31-52
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: N31-53
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin drugi

    gr.: S31-51
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

    gr.: S31-52
    Piątek 28.02.2020
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    E
    termin drugi

  • Odroczony podatek dochodowy [ćw]
  • gr.: N51-17
    Sobota 23.11.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N51-16
    Sobota 07.12.2019
    godz.: 11.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

dr Wojciech Kozłowski
  • Finanse korporacyjne [w]
  • gr.: S51-21
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.00-10.30
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [ćw]
  • gr.: S31-51
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Wtorek 14.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość małych podmiotów gospodarczych [w]
  • gr.: S31-51
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S34-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N34-01
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Jarosław Kujawski
  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-16
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Niedziela 26.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

  • Accounting Concepts [ćw]
  • gr.: S41-20
    Piątek 31.01.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-304
    E
    termin pierwszy

  • Budżetowanie []
  • gr.: ACCA EGZ
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-303
    E
    termin pierwszy

  • Budżetowanie [w]
  • gr.: N51-25
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Przemysław Lech
  • Ekonomiczna ocena projektów informatycznych [w]
  • gr.: S41-15
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość skomputeryzowana [w]
  • gr.: S31-52
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 17.00-17.45
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Marek Ossowski
  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: N41-01
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 08.45-09.30
    sala C-9
    E
    termin pierwszy

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: S23-06
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: S23-01
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-02
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-03
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-04
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-05
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S23-06
    Wtorek 28.01.2020
    godz.: 08.45-10.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Ewa Spigarska
  • Konsolidacja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: S51-21
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa II [w]
  • gr.: S41-01
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Czwartek 06.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-01
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-05
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-15
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 12.15-14.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-27
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Rachunkowość jednostek w szczególnych sytuacjach [w]
  • gr.: N41-15
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-16
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

prof. UG, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunek kosztów II [w]
  • gr.: S41-01
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 03.02.2020
    godz.: 09.45-12.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-25
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-26
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N41-27
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość instytucji finansowych [w]
  • gr.: N51-25
    Sobota 08.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

dr Beata Zackiewicz-Brunke
  • Rachunek kosztów I [ćw]
  • gr.: S31-21
    Wtorek 21.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Poniedziałek 27.01.2020
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-409
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów II [ćw]
  • gr.: N41-27
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 11.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N41-17
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [ćw]
  • gr.: N44-02
    Niedziela 19.01.2020
    godz.: 08.00-11.15
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N24-01
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-01
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-02
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N44-03
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 15.15-17.45
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów [ćw]
  • gr.: S41-21
    Czwartek 23.01.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów [w]
  • gr.: S41-21
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-22
    Czwartek 30.01.2020
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

  • Rachunek kosztów I [w]
  • gr.: N31-31
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-51
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Niedziela 02.02.2020
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-21
    Środa 05.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-31
    Środa 05.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-51
    Środa 05.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S31-52
    Środa 05.02.2020
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

  • Seminarium licencjackie [sem]
  • gr.: N31-51
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-52
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

    gr.: N31-53
    Sobota 25.01.2020
    godz.: 15.15-18.30
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

  • Seminarium magisterskie [sem]
  • gr.: N51-25
    Sobota 18.01.2020
    godz.: 11.30-14.15
    sala 204
    Z
    termin pierwszy

dr Aleksandra Żurawik
  • Rachunkowość finansowa [w]
  • gr.: N21-01
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-02
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-03
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-04
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 14.15-15.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-05
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N21-06
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-01
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: N23-02
    Niedziela 09.02.2020
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy