Strona główna » Renata Płoska
Renata Płoska
Renata Płoska

dr Renata Płoska

Stanowisko:
Adiunkt
224
(+48 58) 523 11 07

Konsultacje

W dniu:
17.09.2019
godz. 16.00-17.30
pok. 224
W dniu:
26.09.2019
godz. 13.00-14.30
pok. 224

Prowadzone przedmioty

  • Stacjonarne studia I stopnia
    • Społeczna odpowiedzialność biznesu
  • Niestacjonarne studia I stopnia
    • Podstawy nauki o przedsiębiorstwie
  • Stacjonarne studia II stopnia
    • Etyka w biznesie
    • Etyka w zarządzaniu
    • Relacje inwestorskie i raportowanie społeczne
    • Seminarium magisterskie
  • Niestacjonarne studia II stopnia
    • Etyka w biznesie
    • Etyka w zarządzaniu
    • Relacje inwestorskie i raportowanie społeczne
    • Seminarium magisterskie

Prowadzone seminaria

Seminarium magisterskie

Kierunek: Zarządzanie
Specjalność: Zarządzanie Rozwojem Przedsiębiorstwa

Kierunek: Zarządzanie

Specjalność:  Zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa

Seminarium magisterskie

Prowadzący seminarium: dr Renata Płoska

Opis tematyki:

  • problemy społecznej odpowiedzialności biznesu,
  • etyczny wymiar zarządzania w biznesie,
  • zarządzanie w wybranych obszarach funkcjonalnych w przedsiębiorstwie,
  • strategie rozwoju przedsiębiorstwa,
  • konkurencyjność przedsiębiorstwa,
  • analiza strategiczna,
  • analizy sektorowe.

 

Egzaminy i zaliczenia

  • Etyka w biznesie [w]
  • grupa: S51-01
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S51-05
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S51-11
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S51-15
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S51-16
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S51-21
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S52-01
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S52-05
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S52-11
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-05
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-06
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-15
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-16
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-17
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N51-21
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N52-11
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N52-15
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S51-01
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S51-05
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S51-11
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S51-15
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S51-16
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S51-21
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S52-01
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S52-05
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S52-11
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N51-05
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N51-06
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N51-15
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N51-16
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N51-17
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N51-21
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N52-11
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N52-15
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S51-01
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S51-05
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S51-11
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S51-15
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S51-16
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S51-21
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S52-01
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S52-05
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S52-11
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: N51-05
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: N51-06
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: N51-15
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: N51-16
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: N51-17
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: N51-21
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: N52-11
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: N52-15
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

  • Etyka w zarządzaniu [w]
  • grupa: N53-05
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N53-11
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N53-31
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N53-32
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-01
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-02
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-05
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-11
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-15
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-21
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-25
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-31
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-01
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-02
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-05
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-11
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-15
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-21
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-25
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-31
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N53-05
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N53-11
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N53-31
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N53-32
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S53-01
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S53-02
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S53-05
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S53-11
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S53-15
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S53-21
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S53-25
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S53-31
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: N53-05
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: N53-11
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: N53-31
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: N53-32
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

  • Relacje inwestorskie i raportowanie społeczne [w]
  • grupa: S43-31
    Poniedziałek 27.05.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N43-31
    Sobota 15.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S43-31
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: N43-31
    Sobota 14.09.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Seminarium magisterskie []
  • grupa: N53-31
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    grupa: N53-32
    Sobota 01.06.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S53-31
    Środa 05.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala p-224
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S43-31
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala p-224
    Z
    termin pierwszy

  • Społeczna odpowiedzialność biznesu [w]
  • grupa: S33-31
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S33-35
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S33-41
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S33-42
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S33-51
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    grupa: S33-31
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S33-35
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S33-41
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S33-42
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S33-51
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    grupa: S33-31
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S33-35
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S33-41
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S33-42
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    grupa: S33-51
    Piątek 13.09.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

Publikacje