Strona główna » Studia
Studia
Egzaminy i zaliczenia

dr Alicja Antonowicz

prof. nadz, dr hab. Jerzy Auksztol

dr Adam Barembruch
  • Finanse osobiste [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 31.05.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

  • Portfel inwestycyjny [ćw]
  • gr.: S41-01
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Rynek pochodnych instrumentów finansowych [ćw]
  • gr.: S41-01
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [ćw]
  • gr.: S51-15
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie ryzykiem [w]
  • gr.: S52-05
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

dr Kamila Bielawska

prof. nadz, dr hab. Tadeusz Bołt

dr Agata Borowska-Pietrzak
  • Strategia personalna i zarządzanie kompetencjami [w]
  • gr.: S43-11
    Środa 12.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

dr Dorota Buchnowska
  • ERP w zarządzaniu zasobami ludzkimi [lab]
  • gr.: S52-05
    Piątek 31.05.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    Z
    termin drugi

  • Serwisy społecznościowe w biznesie [w]
  • gr.: S42-05
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy CRM [w]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-25
    E
    termin pierwszy

    gr.: S42-05
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-5
    E
    termin drugi

    gr.: S42-05
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala C-3
    E
    termin trzeci

  • Wizualizacja danych [lab]
  • gr.: S42-05
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

dr Grzegorz Bucior
  • Podatek VAT w przedsiębiorstwie [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Podatki: VAT i dochodowy [w]
  • gr.: S41-15
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Michał Chalastra

dr Mariusz Chmielewski
  • Zarządzanie ryzykiem II [w]
  • gr.: S43-21
    Poniedziałek 24.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 24.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

mgr Marta Chylińska
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-11
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-02
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-05
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-11
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin trzeci

dr Marzenna Czerwińska
  • Instytucjonalne formy wspierania przedsiębiorczości [w]
  • gr.: S53-21
    Środa 05.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

  • Lokalizacja działalności gospodarczej [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Otoczenie biznesu [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 27.05.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala C-9
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    Z
    termin drugi

prof. nadz, dr hab. Leszek Czerwonka

mgr Liwia Delińska
  • Marketing innowacji [ćw]
  • gr.: S53-05
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

dr Emilia Dobrowolska
  • Analiza portfelowa [ćw]
  • gr.: S43-11
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala 402
    Z
    termin drugi

  • Sieci międzyorganizacyjne w zarządzaniu [ćw]
  • gr.: S53-11
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-410
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 05.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 402
    Z
    termin drugi

mgr Grzegorz Dobrowolski

dr Tomasz Dryl
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S43-05
    Środa 29.05.2019
    godz.: 11.30-16.45
    sala p-108
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Środa 29.05.2019
    godz.: 11.30-16.45
    sala p-108
    Z
    termin pierwszy

  • Polityka marki [ćw]
  • gr.: S43-06
    Środa 29.05.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-321
    Z
    termin pierwszy

dr Wioleta Dryl
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala p-108
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala p-108
    Z
    termin pierwszy

  • Polityka marki [w]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Strategie marketingowe [w]
  • gr.: S43-21
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Dziadkiewicz
  • Design w marketingu [ćw]
  • gr.: S43-05
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

  • Design w marketingu [w]
  • gr.: S43-05
    Środa 19.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Środa 19.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonomika usług [w]
  • gr.: S43-21
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

  • Nowe trendy w turystyce - potencjalne wyzwania i szanse dla zarządzających w sektorze turystycznym [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Patryk Dziurosz-Serafinowicz

dr Andrzej Dżuryk
  • Polityka gospodarcza [w]
  • gr.: S51-01
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S51-11
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S51-16
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S52-01
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S52-11
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S53-01
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S53-15
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S53-25
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Wtorek 03.09.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala 223
    E
    termin drugi

dr Bartłomiej Gabriel

dr Damian Gajda

dr Paweł Galiński
  • Finansowanie polityki regionalnej [w]
  • gr.: S41-11
    Środa 12.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr inż. Bartłomiej Gawin
  • Architektura korporacyjna IT [w]
  • gr.: S52-05
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala C-7
    E
    termin pierwszy

dr Anna Gierusz

mgr Maciej Gierusz
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S41-05
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

dr Anna Golec

prof. nadz, dr hab. Wiesław Golnau

dr Karolina Gościniak
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [w]
  • gr.: S41-01
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 16.00-16.45
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

dr Maciej Hyży
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S43-21
    Środa 29.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala C-6
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Środa 05.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-21
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala 201
    Z
    termin drugi

  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: S41-16
    Środa 05.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Beata Jackowska
  • Modele parametryczne [w]
  • gr.: S42-11
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Arkadiusz Janicki

prof. nadz, dr hab. Maria Jastrzębska

mgr Tomasz Jastrzębski
  • Ekonometria [ćw]
  • gr.: S53-15
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-25
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-15
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-21
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-25
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin trzeci

    gr.: S53-31
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

Magdalena Jaś-Nowopolska

prof. dr hab. Magdalena Jerzemowska
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S41-05
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Sobota 29.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

mgr Zofia Judycka

dr Tomasz Jurkiewicz

dr Anna Kamińska-Stańczak

prof. nadz, dr hab. Tomasz Kawka

dr Angelika Kędzierska-Szczepaniak

dr Urszula Kęprowska
  • Jakościowe badania marketingowe [w]
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

  • Media reklamowe [w]
  • gr.: S43-05
    Środa 19.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Środa 19.06.2019
    godz.: 08.45-09.30
    sala WZ-130
    Z
    termin pierwszy

dr Katarzyna Koleśnik

dr Olga Komorowska

prof. nadz, dr hab. Julia Koralun-Bereźnicka

mgr Paweł Korcz

mgr Beata Kotowska
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S43-06
    Poniedziałek 27.05.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-06
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-11
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-307
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie finansami jednostek gospodarczych [ćw]
  • gr.: S41-21
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Czwartek 05.09.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-213
    Z
    termin drugi

dr Cyryl Kotyla
  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [ćw]
  • gr.: S41-21
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin drugi

  • Podatki bezpośrednie i ubezpieczenia społeczne [w]
  • gr.: S41-21
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala WZ-307
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-21
    Piątek 06.09.2019
    godz.: 15.15-17.45
    sala WZ-307
    E
    termin drugi

  • Rachunkowość podatkowa [w]
  • gr.: S41-15
    Środa 05.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Środa 05.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-16
    Piątek 28.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala B-4
    Z
    termin drugi

dr Krzysztof Kowalke
  • Inwestycje finansowe [ćw]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 18.04.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Czwartek 18.04.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin drugi

    gr.: S43-02
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-9
    Z
    termin drugi

  • Inwestycje finansowe [w]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-01
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S43-02
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

  • Wycena przedsiębiorstw [lab]
  • gr.: S43-01
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie portfelem inwestycyjnym [ćw]
  • gr.: S53-01
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-23
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie portfelem inwestycyjnym [w]
  • gr.: S53-01
    Środa 19.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Środa 19.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    E
    termin drugi

dr Arkadiusz Kozłowski

dr Wojciech Kozłowski
  • Zarządzanie finansami jednostek gospodarczych [w]
  • gr.: S41-21
    Środa 12.06.2019
    godz.: 08.45-11.15
    sala
    E
    termin pierwszy

mgr Rafał Kramer

dr Sylwia Kuczamer-Kłopotowska
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S43-05
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala p-109
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 15.15-18.30
    sala p-109
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-21
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala p-109
    Z
    termin pierwszy

dr Sławomir Kujawa
  • Portfel inwestycyjny [ćw]
  • gr.: S41-05
    Piątek 24.05.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-306
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala C-3
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 15.15-16.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-11
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-15
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

    gr.: S41-16
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-206
    Z
    termin drugi

dr Jarosław Kujawski
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S41-21
    Środa 19.06.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-310
    E
    termin pierwszy

dr Lech Kujawski
  • Analiza logitowa i probitowa [lab]
  • gr.: S42-01
    Środa 05.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza równowagi i wzrostu gospodarczego [ćw]
  • gr.: S42-01
    Środa 05.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometria II [lab]
  • gr.: S42-01
    Środa 05.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

  • Prognozowanie i symulacje [I poł.sem., ćw]
  • gr.: S42-01
    Środa 05.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Przemysław Lech
  • Zarządzanie projektami informatycznymi [w]
  • gr.: S51-21
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-306
    E
    termin pierwszy

dr Anna Lenart
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S42-05
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-29
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-p29
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [ćw]
  • gr.: S52-11
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-36
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Systemy informacyjne zarządzania [w]
  • gr.: S52-01
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-2
    Z
    termin pierwszy

dr Błażej Lepczyński
  • Bankowość detaliczna i hipoteczna [w]
  • gr.: S41-01
    Środa 05.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-310
    Z
    termin pierwszy

  • Venture Capital [ćw]
  • gr.: S51-01
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

  • Venture Capital [w]
  • gr.: S51-01
    Środa 26.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala 223
    Z
    termin pierwszy

dr Ewa Majerowska

dr inż. Ewa Malinowska
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S43-31
    Środa 05.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Środa 05.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala 09 sala3
    Z
    termin pierwszy

  • Jakość żywności i żywienia [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 20.15-21.00
    sala 09/11
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Środa 19.06.2019
    godz.: 19.30-20.15
    sala 09/11
    Z
    termin drugi

dr Marek Markowski

dr Olga Martyniuk

dr Jacek Maślankowski
  • Big Data w biznesie [ćw]
  • gr.: S52-05
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-25
    Z
    termin pierwszy

  • Big Data w biznesie [w]
  • gr.: S52-05
    Czwartek 30.05.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-3
    E
    termin pierwszy

dr Leszek Michalczyk

prof. nadz, dr hab. Kamila Migdał-Najman
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S42-11
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala p-230
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [ćw]
  • gr.: S52-01
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-11
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Analiza wielowymiarowa cech jakościowych [w]
  • gr.: S42-11
    Środa 19.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Środa 19.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala 230
    E
    termin pierwszy

  • Metody ilościowe w ZZL [ćw]
  • gr.: S53-15
    Środa 29.05.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-21
    Z
    termin pierwszy

prof. nadz, dr hab. Paweł Miłobędzki
  • Modelowanie procesów i wspomaganie decyzji finansowych [w]
  • gr.: S51-21
    Środa 19.06.2019
    godz.: 08.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

dr Zdzisław Mokwa

prof. nadz, dr hab. Krzysztof Najman
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S52-11
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala p-230
    Z
    termin pierwszy

  • Przygotowanie danych [ćw]
  • gr.: S42-11
    Poniedziałek 03.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-239
    Z
    termin pierwszy

mgr Ewelina Nawrocka
  • Wycena nieruchomości [ćw]
  • gr.: S43-01
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-Aula
    Z
    termin pierwszy

dr Paulina Nogal-Meger

dr Sabina Nowak
  • Ekonometria [w]
  • gr.: S53-01
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S53-15
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S53-25
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Czwartek 27.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    E
    termin drugi

  • Ekonometryczna analiza rynków finansowych [lab]
  • gr.: S52-01
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala A-238
    Z
    termin pierwszy

  • Ekonometryczna analiza rynków finansowych [w]
  • gr.: S52-01
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala 116
    E
    termin pierwszy

dr Marek Ossowski
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S41-01
    Środa 26.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Środa 26.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Środa 26.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Środa 26.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Środa 26.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-Aula
    E
    termin pierwszy

prof. dr hab. Elżbieta Ostrowska
  • Portfel inwestycyjny [w]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-15
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-16
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S41-01
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 17.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S41-05
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 17.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S41-11
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 17.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S41-15
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 17.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

    gr.: S41-16
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 17.45-19.30
    sala B-4
    E
    termin drugi

dr Marta Penczar

dr Piotr Pisarewicz
  • Bankowość inwestycyjna i korporacyjna [w]
  • gr.: S41-01
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

  • Zarządzanie finansami zakładu ubezpieczeń [w]
  • gr.: S41-11
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 08.00-08.45
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

mgr Teresa Plenikowska-Ślusarz

dr Renata Płoska
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S53-31
    Środa 05.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala p-224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 17.00-18.30
    sala p-224
    Z
    termin pierwszy

  • Etyka w biznesie [w]
  • gr.: S51-01
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-01
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-05
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S52-11
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 15.15-16.45
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-11
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-16
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S51-21
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-01
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-05
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S52-11
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Etyka w zarządzaniu [w]
  • gr.: S53-01
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-05
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-11
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-15
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-21
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-25
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala 224
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-02
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-05
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-11
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-15
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-21
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-25
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

    gr.: S53-31
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-Aula
    Z
    termin drugi

  • Relacje inwestorskie i raportowanie społeczne [w]
  • gr.: S43-31
    Poniedziałek 27.05.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala WZ-304
    Z
    termin pierwszy

dr Agnieszka Pobłocka
  • Metody aktuarialne [ćw]
  • gr.: S52-11
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala B-2
    Z
    termin pierwszy

mgr Monika Polak

dr Joanna Próchniak

mgr Adriana Ruta

prof. dr hab. Ryszard Rutka

dr Małgorzata Rymarzak

dr Joanna Sadkowska
  • Project Planning with Microsoft Project [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Piątek 24.05.2019
    godz.: 14.15-15.00
    sala A-118
    Z
    termin pierwszy

    gr.: WDW
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-118
    Z
    termin drugi

  • Techniki planowania projektów [w]
  • gr.: S43-31
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala 227
    Z
    termin drugi

  • Zarządzanie projektami II [ćw]
  • gr.: S53-31
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 13.30-14.15
    sala A-119
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-31
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala A-119
    Z
    termin drugi

mgr Jędrzej Siciński

dr Anna Siemionek

dr Małgorzata Siemionek-Ruskań

mgr Joanna Sikora

dr Sylwia Silska-Gembka
  • Standardy sprawozdawczości finansowej [ćw]
  • gr.: S41-01
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-05
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala WZ-303
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S41-11
    Środa 05.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-4
    Z
    termin pierwszy

dr Ewa Spigarska

mgr Grażyna Stefańska-Ulanowska

dr Jędrzej Strumiłło
  • Projektowanie organizacji [w]
  • gr.: S43-21
    Piątek 14.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala A-409
    E
    termin pierwszy

dr Sebastian Susmarski

prof. nadz, dr hab. Arleta Szadziewska
  • Rachunkowość zarządcza [w]
  • gr.: S43-01
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 13.30-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 13.30-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 13.30-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 13.30-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 13.30-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-21
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 13.30-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 13.30-16.00
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

  • Sprawozdawczość instytucji finansowych [ćw]
  • gr.: S41-21
    Wtorek 25.06.2019
    godz.: 09.45-13.00
    sala WZ-311
    Z
    termin pierwszy

dr Krzysztof Szczepaniak
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S43-01
    Środa 05.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Środa 05.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala p-125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-01
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala p-125
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Wtorek 11.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala p-125
    Z
    termin pierwszy

  • Zarządzanie inwestycjami przedsiębiorstw [w]
  • gr.: S43-01
    Poniedziałek 24.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Poniedziałek 24.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-05
    Poniedziałek 24.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-06
    Poniedziałek 24.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-11
    Poniedziałek 24.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-21
    Poniedziałek 24.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S43-31
    Poniedziałek 24.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-213
    Z
    termin pierwszy

dr Adam Szczęch

prof. nadz, dr hab. Agnieszka Szpitter

dr Dawid Szramowski
  • Rewizja sprawozdań finansowych [w]
  • gr.: S51-15
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 12.15-13.00
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

  • Rewizja finansowa [w]
  • gr.: S51-05
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 11.30-12.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

dr Małgorzata Szymańska-Brałkowska
  • Green Business [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

  • Six Sigma [ćw]
  • gr.: S53-25
    Wtorek 28.05.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

  • Six Sigma [w]
  • gr.: S53-25
    Wtorek 04.06.2019
    godz.: 13.30-15.00
    sala 09 sala1
    Z
    termin pierwszy

dr Karol Śledzik
  • Zarządzanie ryzykiem [ćw]
  • gr.: S51-01
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Piątek 07.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala WZ-305
    Z
    termin pierwszy

mgr Izabela Śliwińska

dr Justyna Tanaś
  • Wycena nieruchomości nietypowych [w]
  • gr.: S53-01
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S53-02
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 10.30-11.15
    sala C-21
    Z
    termin pierwszy

dr Dariusz Trojanowski
  • Wycena nieruchomości [w]
  • gr.: S43-01
    Środa 26.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

    gr.: S43-02
    Środa 26.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-311
    E
    termin pierwszy

mgr Zbigniew Wałowski

dr Dariusz Wieczorek
  • Controlling projektów [w, WDW]
  • gr.: WDW
    Wtorek 18.06.2019
    godz.: 09.45-10.30
    sala WZ-206
    Z
    termin pierwszy

  • Narzędzia controllingu [w]
  • gr.: S41-05
    Czwartek 13.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala WZ-307
    Z
    termin pierwszy

prof. dr hab. Małgorzata Wiśniewska

dr Anna Wojewnik-Filipkowska
  • Przygotowanie projektów inwestycyjnych [ćw]
  • gr.: S51-01
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-05
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-11
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-15
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-16
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-21
    Poniedziałek 17.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala B-4
    E
    termin pierwszy

    gr.: S51-01
    Piątek 21.06.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala B-23
    E
    termin drugi

    gr.: S51-05
    Piątek 21.06.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala B-23
    E
    termin drugi

    gr.: S51-11
    Piątek 21.06.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala B-23
    E
    termin drugi

    gr.: S51-15
    Piątek 21.06.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala B-23
    E
    termin drugi

    gr.: S51-16
    Piątek 21.06.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala B-23
    E
    termin drugi

    gr.: S51-21
    Piątek 21.06.2019
    godz.: 16.00-17.45
    sala B-23
    E
    termin drugi

prof. dr hab. Stanisław Wrycza
  • Seminarium magisterskie []
  • gr.: S52-05
    Czwartek 06.06.2019
    godz.: 08.00-09.30
    sala C-p30
    Z
    termin pierwszy

    gr.: S42-05
    Poniedziałek 10.06.2019
    godz.: 09.45-11.15
    sala C-p30
    Z
    termin pierwszy

dr Ewa Wycinka

dr Beata Zackiewicz-Brunke

prof. nadz, dr hab. Anna Zamojska

dr Aleksandra Żurawik
  • Rachunkowość zarządcza [ćw]
  • gr.: S41-01
    Środa 12.06.2019
    godz.: 11.30-13.00
    sala B-4
    Z
    termin pierwszy